Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Barbie in the Dancing PrincessesRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0