Movies
Ratings
13
My Bakery in BrooklynRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
I, TonyaRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5