Series
Ratings
153
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The PharmacistRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Definitely Not TodayRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Be YourselfRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 3.0
Caught Between Marriage & DivorceRated ★ 2.5