Titles you rated
 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
 UsRated ★ 5.0 UsRated ★ 5.0
 CocoRated ★ 5.0 CocoRated ★ 5.0
 Thor: RagnarokRated ★ 3.5 Thor: RagnarokRated ★ 3.5
 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
 Doctor StrangeRated ★ 3.5 Doctor StrangeRated ★ 3.5
 Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0 Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
 #AliveRated ★ 2.5 #AliveRated ★ 2.5
 The WailingRated ★ 3.5 The WailingRated ★ 3.5
 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
 The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0 The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
- Again, TodayRated ★ 3.5
- The Turning RoadRated ★ 2.0
- KALAMRated ★ 3.5
 DeerskinRated ★ 4.0 DeerskinRated ★ 4.0
- BirdlandRated ★ 4.0
- JoanRated ★ 3.5
- While you playRated ★ 4.0
 First LoveRated ★ 4.0 First LoveRated ★ 4.0
 DetentionRated ★ 4.0 DetentionRated ★ 4.0