Titles you rated
- 아마가미 SS 플러스Rated ★ 3.5
- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5