Series
Ratings
20
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0