Movies
Ratings
489
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Kinda PregnantRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
JulesRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 2.5
The Platform 2Rated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.5
CircleRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5