Titles you rated
Our BluesRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.0
- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0