Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0