Movies
Ratings
90 A Taxi DriverRated ★ 4.5 A Taxi DriverRated ★ 4.5
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
 TangledRated ★ 3.5 TangledRated ★ 3.5
 The PiratesRated ★ 1.0 The PiratesRated ★ 1.0
 The WhistleblowerRated ★ 3.5 The WhistleblowerRated ★ 3.5
 Minority ReportRated ★ 4.5 Minority ReportRated ★ 4.5
 Shaolin SoccerRated ★ 4.0 Shaolin SoccerRated ★ 4.0
 Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5 Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
 Howl's Moving CastleRated ★ 3.5 Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
 TakenRated ★ 3.5 TakenRated ★ 3.5
 Secretly, GreatlyRated ★ 2.5 Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
 May 18Rated ★ 4.0 May 18Rated ★ 4.0
 Death NoteRated ★ 1.5 Death NoteRated ★ 1.5
 VeteranRated ★ 4.0 VeteranRated ★ 4.0
 Hot Young BloodsRated ★ 2.0 Hot Young BloodsRated ★ 2.0
 Confidential AssignmentRated ★ 2.5 Confidential AssignmentRated ★ 2.5
 HarmonyRated ★ 4.0 HarmonyRated ★ 4.0
 MinionsRated ★ 3.0 MinionsRated ★ 3.0
 Ip ManRated ★ 2.5 Ip ManRated ★ 2.5
 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0