Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 1.0
Slow VideoRated ★ 3.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 1.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
Inseparable BrosRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 3.5