Titles you rated
- You and IRated ★ 4.5
- With You Season 2: The Greatest LoveRated ★ 2.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0- The Final MatchRated ★ 4.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 3.5
- First LoveRated ★ 4.5
- Three FriendsRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 2.5
EntourageRated ★ 2.0
ResurrectionRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
TazzaRated ★ 2.0
NonstopRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 5.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 4.0