Titles you rated
ChallengersRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
Woman on the BeachRated ★ 4.5
SidewaysRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 1.5
MaRated ★ 1.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 1.5
Jacquot of NantesRated ★ 4.5