Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
가디언즈 오브 툰드라Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
On the Verge of InsanityRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Marriage ContractRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0