Series
Ratings
18
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 3.0
CitrusRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5