Titles you rated
Life of PiRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0