Movies
Ratings
108
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0