Titles you rated
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
MartyrsRated ★ 3.5
Eden LakeRated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.5
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 3.5
The Guard PostRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0