Series
Ratings
27
High KickRated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 2.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 1.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 2.0
GhostRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 1.5