Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
The Chinese FeastRated ★ 4.0- What is this for?Rated ★ 3.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 2.0
The LighthouseRated ★ 2.5
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 2.0
Love HotelRated ★ 1.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
DAEMUGARated ★ 2.0
Sick of MyselfRated ★ 2.5