Movies
Ratings
252
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 5.0
IrreversibleRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 2.5
Peeping TomRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
I'm Still HereRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
The TrialRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The Last BattleRated ★ 4.0
DogManRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 3.5