Titles you rated
Porco RossoRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
Star TrekRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0