Movies
Ratings
68
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0