Titles you rated
TouchRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0- The Laughing SalesmanRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.0
Mazinger ZRated ★ 3.5- KinnikumanRated ★ 4.0
- ObottyamakunRated ★ 4.0
- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.0
- Cat's EyeRated ★ 3.0
Fist of the North StarRated ★ 5.0
City Hunter Season 1Rated ★ 3.5
City Hunter Season 2Rated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0- Humanoid Monster BemRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 2.0
Beach BoysRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0