Movies
Ratings
146
Sing StreetRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
GrindhouseRated ★ 3.0
The Devil's PathRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Shin GodzillaRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
VillainRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 3.0
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 3.0