Titles you rated
South ParkRated ★ 4.0
Case ClosedRated ★ 3.0- The Laughing SalesmanRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0- タッチ~Miss Lonely Yesterday あれから、君は…Rated ★ 4.0
- タッチ~CROSS ROAD 風のゆくえ~Rated ★ 4.0
TouchRated ★ 5.0
ShirobakoRated ★ 4.0
Graveyard KitaroRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0