Movies
Ratings
545
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
StargateRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
UltravioletRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0