Movies
Ratings
295
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
HibikiRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 3.5- The Reservoir GameRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5