Series
Ratings
52
The NewsroomRated ★ 5.0- M&MRated ★ 1.5
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5