Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
GrassRated ★ 4.0
In Another CountryRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0