Titles you rated
Dead EndRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.5
FocusRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.0
ExtinctionRated ★ 3.5