Titles you rated
Saw VIRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0