Movies
Ratings
250
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Never Been KissedRated ★ 2.0
The ExperimentRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0