Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5