Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5- 스테이지 파이터Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 2.5
Street Girls Fighter Season 2Rated ★ 2.0
Thirty-NineRated ★ 2.5
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 3.0
Street Girls FighterRated ★ 2.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5