Movies
Ratings
22
DerangedRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0