Series
Ratings
154
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Soundtrack #1Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
Bride of the CenturyRated ★ 1.5
Full House Take 2Rated ★ 1.5
Something in the RainRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
The Tale of NokduRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0