Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5