Titles you rated
Food Wars!Rated ★ 4.0- OrangeRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0