Series
Ratings
54
Beef Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 2.0
Good GirlsRated ★ 3.0