Titles you rated
ShutterRated ★ 0.5
Lucid DreamRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 1.5
Wishing StairsRated ★ 1.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 0.5
PossessedRated ★ 0.5
The CatRated ★ 2.5
Hansel & GretelRated ★ 3.5
ManholeRated ★ 5.0
Mourning GraveRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.5
Home Alone 4Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
You Are My PetRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
PsychokinesisRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 0.5
MisbehaviorRated ★ 3.0