Series
Ratings
49
KarmaRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0