Movies
Ratings
84
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The RiteRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
Fantasia 2000Rated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0