Movies
Ratings
1369
InterstellarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.5
Taxi 3Rated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Taxi 4Rated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 5.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 5.0
When I Turned NineRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 5.0