Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Foundation Season 1Rated ★ 3.0
Buried HeartsRated ★ 1.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0