Movies
Ratings
899
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
DaybreakersRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
The NunRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
RampantRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 4.0
The Last AirbenderRated ★ 1.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0