Movies
Ratings
47
Bogota: City of the LostRated ★ 0.5
Secret(working title)Rated ★ 0.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 0.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.5