Movies
Ratings
396
The Raid 2Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 0.5
Flash PointRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Killer ToonRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0