Titles you rated
SearchingRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Leap!Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0
LionRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.5