Movies
Ratings
125
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Bad GuysRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 0.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5